Combat Mírov

Máte rádi střelbu, adrenalin a soutěživost? Chcete si změřit své schopnosti s ostatními střelci z různých ozbrojených složek a sportovních klubů? Pak neváhejte a přihlaste se na střeleckou soutěž Combat Mírov, která se bude konat 6. 9. 2024 od 8:00 na střelnici Mírov.

Combat Mírov je střelecká akce, která se koná každoročně pod záštitou spolku Combat Mírov. Soutěž je určena pro všechny držitele zbrojního průkazu, kteří chtějí vyzkoušet praktickou střelbu, která vychází z podmínek reálného použití zbraní v obraně nebo při služebních zákrocích. Soutěž se skládá z pěti disciplín, ve kterých musíte střílet na otočné terče z různých poloh a vzdáleností. Celkem vystřelíte 30 ran z vaší vlastní velkorážné pistole nebo revolveru ráže 7,62 mm a větší. Hodnocení je podle počtu bodů, které získáte za zásahy do terčů.

Pokud se chcete zúčastnit soutěže, musíte se předem zaregistrovat na webu Combat Mírov. Registrace je otevřena do 25. 8. 2024 nebo do naplnění kapacity. Startovné je 400 Kč a zahrnuje občerstvení (klobása z udírny), kávu, čaj v průběhu závodu. Na soutěži se budou dodržovat všechna bezpečnostní pravidla a opatření. Před soutěží se musíte prokázat platným zbrojním průkazem.

Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost zúčastnit se střelecké soutěže Mírovský ostrostřelec a zažít nezapomenutelný den plný zábavy, napětí a sportovního ducha. Přihlaste se ještě dnes 😊

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
Souhlasím s platbou a zavazuji se bankovním převodem na účet
Souhlas se zpracováním osobních údajů